5558 ONICE BLACK CLOUD
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 5558 |
| Color | GREY |
| Bundle | 2 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 4 |
| Length | 235cm / 93inch |
| Height | 112cm / 44inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 952kg |